• jdebildt
  Jan De Bildt

  CEO

 • Een mooie toekomst in het vooruitzicht

  2021-01-13

  Trots op wat we het afgelopen jaar hebben bereikt, realiseer ik me dat de rebranding van Cutoutcow naar Ymage een enorme inzet heeft gevraagd van ons team. De lancering van ons eigen beeldbewerking platform en onze website belichaamden het begin van een nieuwe periode.

  Het aansturen van een bedrijf in zo'n dynamische markt en uitdagende tijden motiveert mij om te blijven streven naar het beste in de toekomst. We willen niet alleen een efficiëntere en effectievere manier van werken creëren voor al onze stakeholders. Naast beeldbewerking blijven we namelijk ook onze dienstverlening verbeteren. Ymage moet klaar zijn voor zowel de korte als de lange termijn. Zeker in deze uitdagende tijden. Daarom concentreren we ons op het automatiseren van het beeldbewerkingsproces via de “Voxel” beeldbewerkings-app om al onze klanten op het door hen gewenste moment van de dag te kunnen bedienen. En nog belangrijker, precies zoals je dat wilt. Voorheen moesten specificaties handmatig door ons team worden gemaakt. Nu kunnen de vereisten voor beeldbewerking allemaal op één plek worden afgehandeld, met de mogelijkheid om zoveel ‘aangepaste specificaties’ te maken als je wilt. Als laatste, maar zeker niet de minste, kunnen we met in-house development elke functie in onze applicatie toevoegen terwijl en de controle houden.

  Kwaliteit heeft onze prioriteit

  Een fundamentele factor in onze manier van werken. Kwaliteit is leidend in de visuele weergave van afbeeldingen en dus de belangrijkste factor in het beeldbewerkingsproces. Zo worden afbeeldingen terug gestuurd die klaar zijn voor gebruik na het downloaden van de resultaten. Zonder dat er nog laatste wijzigingen aangebracht moeten worden. Zijn er toch correcties nodig is dit onderdeel van onze service en optimaliseren we gelijk je account. Allemaal om de efficiëntie in het proces te vergroten.

  Flexibiliteit de sleutel tot succes

  Het bewerken van content is een continu proces, dag en nacht. 24/7 ondersteuning vereist veel flexibiliteit van ons team. Flexibele shifts gedurende week stellen ons in staat deze doorlopende service over de hele wereld te blijven leveren. Onze teams zijn gewend om regelmatig vanuit huis te werken en hun dag te plannen zoals ze willen. Thuiswerken was daarom voor het overgrote deel van onze medewerkers nauwelijks een uitdaging. Ze zijn altijd vrij geweest om te werken waar ze maar wilden. Zo is er een evenwichtige werkcultuur binnen het bedrijf gebleven.

  Zowel dagelijkse werkzaamheden als projecten overlappen elkaar voortdurend om mee te bewegen met de markt. Maar nog belangrijker: een stap voor zijn.

  Klaar voor de toekomst

  Ondanks de beperkingen die de maatregelen tegen het coronavirus met zich meebrengen, voorzien we een mooie toekomst voor de Visual Content Editing-industrie. Het is daarom goed om te zien dat het vertrouwen in deze markt beetje bij beetje terugkeert en klanten met veel plezier te blijven ondersteunen. Het is namelijk altijd fijn om met onze klanten te communiceren en deze samenwerking te onderhouden. Ook in deze tijden. In de tussentijd zien we 3D-modellering als een van de services met een hoog potentieel. Zo verwachten we dat we dit in de komende jaren vaker zullen doen naast videobewerking.

  Ymage is klaar om de uitdagingen aan te gaan en blijft uitkijken naar wat de mooie toekomst ons ook brengt.